Otkrijte čari Podgorice boravkom u Hotelu Carine Centar, idealnom mjestu za opuštanje i istraživanje glavnog grada Crne Gore. Naša posebna ponuda uključuje 1x noćenje u dvokrevetnoj standard sobi po cijeni od samo 110 EUR za dvije osobe, uz mogućnost besplatnog boravka jednog djeteta do 6,99 godina.
Hotel Carine Centar smješten je u srcu Podgorice, što ga čini savršenom polazištem za istraživanje svih znamenitosti ovog fascinantnog grada. U blizini se nalaze brojne kulturne atrakcije, restorani s lokalnom kuhinjom i trgovine, što će vaš boravak učiniti još ugodnijim.
U cijenu je uključen i bogat doručak koji će vas pripremiti za dan ispunjen avanturama. Uživajte u raznovrsnim jelima koja će zadovoljiti sve vaše kulinarske želje. Naš ljubazni osoblje uvijek je tu da vam pomogne i preporuči najbolje aktivnosti u okolini, kao i mjesta koja vrijedi posjetiti.
Hotel Carine Centar nudi udobne i moderno opremljene sobe koje garantiraju miran san i opuštanje nakon dana provedenog u istraživanju. Osim što pružamo kvalitetan smještaj, naša lokacija čini nas idealnim izborom za poslovne putnike i turiste.
Ne propustite ovu jedinstvenu priliku za savršen odmor u Podgorici. Rezervirajte svoj boravak u Hotelu Carine Centar već danas i uživajte u čarima Crne Gore!
Ponuditelj
Megabon (HOTEL CARINE CENTAR)
Podgorica, Crna Gora
0800 868 860
info@megabon.eu
Često postavljana pitanja
Što je uključeno u cijenu boravka?
U cijenu boravka od 110 EUR uključeno je noćenje u dvokrevetnoj standard sobi za dvije osobe i doručak.
Može li dijete boraviti besplatno?
Da, jedno dijete do 6,99 godina može boraviti besplatno u sobi s odraslim osobama.
Koje aktivnosti mogu raditi u blizini hotela?
U blizini hotela nalaze se brojne kulturne atrakcije, restorani, trgovine i parkovi, savršeni za istraživanje i uživanje u gradu.
Kako mogu rezervirati smještaj?
Smještaj možete rezervirati putem naše web stranice ili nas kontaktirati direktno putem telefona.
Ima li hotel parking?
Da, hotel nudi mogućnost parkiranja za goste, uz dodatnu naknadu.


