Otkrijte čari Dalmacije s našom posebnom ponudom – First minute odmor u Kampu Almissa! Smješten u slikovitom Omišu, ovaj kamp nudi savršeno mjesto za obiteljski odmor. Uživajte u tri nezaboravna noćenja u mobilnoj kućici Adria Superior, koja može ugostiti do pet osoba (četiri odrasle osobe i jedno dijete do 11,99 godina).
Mobilna kućica Adria Superior smještena je u C2 zoni, na mirnom zadnjem redu, idealna za opuštanje i bijeg od svakodnevnog stresa. Opremljena modernim sadržajima, kućica nudi udobnost i privatnost, a uključuje korištenje posteljine i ručnika kako biste se mogli potpuno posvetiti uživanju u odmoru.
Omiš je poznat po svojoj prekrasnoj prirodi, a kamp se nalazi blizu plaža, što vam omogućava jednostavan pristup suncu i moru. Osim sunčanja, uživajte u raznim aktivnostima poput planinarenja, biciklizma ili istraživanja kulturnih znamenitosti ovog povijesnog grada.
Iskoristite ovu jedinstvenu priliku i rezervirajte svoj odmor u Kampu Almissa po cijeni od samo 346 EUR za tri noćenja. Ne propustite šansu da uživate u svim čarima Dalmacije i stvorite nezaboravne uspomene s najmilijima!
Ponuditelj
Megabon (KAMP ALMISSA)
Omiš, Dalmacija, Hrvatska
0800 868 860
info@megabon.eu
Često postavljana pitanja
Koliko osoba može boraviti u mobilnoj kućici Adria Superior?
Mobilna kućica Adria Superior može ugostiti do 5 osoba, uključujući 4 odrasle osobe i 1 dijete do 11,99 godina.
Što je uključeno u cijenu boravka?
U cijenu boravka uključena su tri noćenja u mobilnoj kućici, kao i korištenje posteljine i ručnika.
Gdje se nalazi Kamp Almissa?
Kamp Almissa smješten je u Omišu, poznatom turističkom odredištu u Dalmaciji, blizu prekrasnih plaža i prirodnih znamenitosti.
Koje aktivnosti mogu raditi tijekom boravka?
Gosti mogu uživati u raznim aktivnostima poput plivanja, sunčanja, planinarenja, biciklizma te istraživanja povijesnih znamenitosti Omiša.
Kada je najbolje rezervirati ovu ponudu?
Preporučujemo da rezervirate što prije, jer je ovo First minute ponuda i dostupna je u ograničenom vremenskom razdoblju.


